+420 605 264 029

Apartmán 1(pro 2-4 osoby)

Apartmán pro 2 až 4 osoby máme jen jeden, tak neváhejte. Ideální volba pro romantický víkend s partnerkou. Apartmán má svoji terasu a k dispozici vám budou samozřejmě všechny společné prostory v čele se saunou a kinem.

Rovnou poptat pronájem apartmánu

Romantický apartmán v Čenkovicích v Orlických horách

Na 26 m2 najdete vše, co potřebujete. Apartmán má vlastní plně vybavenou kuchyňku se sklokeramickou deskou se 2 plotnami, lednící včetně mrazáku a nechybí ani rychlovarná konvice.

Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení s toaletou, umyvadlem a sprchovým koutem. Celá chata je nekuřácká a bohužel, zde nejsou povolení domácí mazlíčky.

V tomto apartmánu máte k dispozici manželské lůžko a k tomu možnost rozkládací pohovky pro 2 další osoby.

Sportovně založené návštěvníky jistě potěší saunaposilovna a nebo v letních měsících soukromé hřiště přímo u chaty. Pro chvíle odpočinku je v chatě k dispozici kino nebo vinárna.

Sport a další aktivity v okolí

Při pěkném počasí nabízí okolí chaty a potažmo celých Čenkovic i mimo zimní sezonu nespočet možností ke sportovním aktivitám. Jedná se o ideální místo pro pěší a cyklo turistiku. Více informací o možnostech najdete v našich výletech.

V zimním období je poté samozřejmostí perfektní lyžovačka přímo u chaty - sjezdovka s příslušnou lanovkou je doslova přes ulici.

Apartmán 1 (pro 2-4 osoby) Apartmán 1 (pro 2-4 osoby) Apartmán 1 (pro 2-4 osoby) Apartmán 1 (pro 2-4 osoby) Apartmán 1 (pro 2-4 osoby)
Apartmán 1 (pro 2-4 osoby) Apartmán 1 (pro 2-4 osoby) Apartmán 1 (pro 2-4 osoby) Apartmán 1 (pro 2-4 osoby) Apartmán 1 (pro 2-4 osoby)
Apartmán 1 (pro 2-4 osoby) Apartmán 1 (pro 2-4 osoby) Apartmán 1 (pro 2-4 osoby) Apartmán 1 (pro 2-4 osoby) Apartmán 1 (pro 2-4 osoby)
Apartmán 1 (pro 2-4 osoby) Apartmán 1 (pro 2-4 osoby)

Poptávka pronájmu apartmánů Zeptejte se na cokoliv nebo
rovnou poptejte pronájem

Zobrazit aktuální obsazenost chaty

*

Relaxujte a sportujte Nejsme obyčejná chata
v Čenkovicích

Vlastní parkování zcela
zdarma
přímo u chaty
pro 15 automobilů

Sociální zařízení a plně
vybavená kuchyňka
v každém apartmánu

Zrelaxujte v sauně, kině
nebo vyhřívaném bazénu s protiproudem

Zasportujte si na venkovním
hřišti, lezecké stěně nebo v posilovně

Jak se vám u nás líbilo?

Krásná dovolená. Majitelé bezvadní. Chalupa SUPER. Určitě se vrátíme na lyžovačku i letní turistiku. Moc děkujeme za vše. K.P. Přelouč.

Katka Pardubská s přáteli

Opravdu perfektní poloha, úžasný výhled z postele na sjezdovku, skvělé zázemí (i v podzemí :o) ) a velmi vstřícný přístup majitelů. Děkujeme za příjemný zážitek! AH

Aleš Hrbek s rodinou

Perfektní vybavenost jak v apartmánech tak ve společných prostorách. Interiér chaty působí velmi příjemným dojmem, výborná volba co do výběru použitých materiálů, barev, tak i velmi kvalitním provedením. Jako velké + považujeme umístění chaty v těsné blízkosti sjezdovek, což ocenili zejména rodiče s malými lyžaři.

Jan K. s rodinou