+420 605 264 029

Společné prostory

Vyhřívaný bazén

Ke všemu společnému vybavení naší chaty Bovida v Čenkovicích jsme vybudovali celonerezový vyhřívaný bazén. Přijeďte vyzkoušet protiproud, perličkovou lavici nebo vodopád a užijte si chatu naplno.

Detail místnosti

Sauna

Sauna je společný prostor, který vás bude stát drobný poplatek navíc. Vejde se do ní až 6 osob, je klasického typu a je k dispozici včetně sprchy a vědra na ochlazení těla. Využijte tuto jedinečnou možnost a prohřejte se třeba po dni stráveném na sjezdovkách v areálu.

Detail místnosti

Kino

Máte rádi filmy? Je venku ošlivé počasí? Máme pro vás skvělou zprávu. Součástí společných prostor naší chaty je i kino se 4K projektorem a ozvučením BOSE. Vychutnáte si tak svůj oblíbený film při večerním promítání nebo při nepřízni počasí.

Detail místnosti

Posilovna

Máte rádi posilovnu? U nás v jedné ze společných místností najdete posilovnu s běhacím pásem, veslařským trenažerem, římskou osou, posilovací lavicí a hrazdou. Dále je ve stejné místnosti možnost rozložit stůl na ping-pong nebo vytvořit malé hřiště na florbal.

Detail místnosti

Venkovní hřiště

Užijte si venkovní hřiště s umělým povrchem a dopřejte si zápas ve volejbalu, nohejbalu nebo ve fotbálku. Hřiště je ohraničené vysokou sítí, takže nebudete stále běhat pro zahraný míč a užijete si naplno další z dostupných aktivit v naší chatě a jejím okolí.

Detail místnosti

Horolezecká stěna

Okolo chaty Bovida v Čenkovicích je nejen krásná příroda a sjezdovka. Nechali jsme pro vás postavit i horolezeckou stěnu, která společně s venkovním hřištěm zajišťuje vyžití mimo zimní měsíce.

Detail místnosti

Herna pro děti

Pro děti jsme vybudovali v rámci společných prostorů hernu, kde se bezpečně zabaví a pohrají. Děti se mohou těšit na malou lezeckou stěnu, kuchyňku, kostky, knížky, sedací pytel a na další hračky.

Detail místnosti

Společenská místnost

Společenská místnost v suterénu chaty nabízí přístup k bazénu, sauně a herně. Venku na terase s ohništěm nad potokem můžete relaxovat s výhledem na hřiště a dětskou zónu. Kuchyně, TV a velký jídelní stůl jsou k dispozici pro zábavu, snídaně či večerní posezení s přáteli.

Detail místnosti

Relaxujte a sportujte Nejsme obyčejná chata
v Čenkovicích

Vlastní parkování zcela
zdarma
přímo u chaty
pro 15 automobilů

Sociální zařízení a plně
vybavená kuchyňka
v každém apartmánu

Zrelaxujte v sauně, kině
nebo vyhřívaném bazénu s protiproudem

Zasportujte si na venkovním
hřišti, lezecké stěně nebo v posilovně

Jak se vám u nás líbilo?

Perfektní vybavenost jak v apartmánech tak ve společných prostorách. Interiér chaty působí velmi příjemným dojmem, výborná volba co do výběru použitých materiálů, barev, tak i velmi kvalitním provedením. Jako velké + považujeme umístění chaty v těsné blízkosti sjezdovek, což ocenili zejména rodiče s malými lyžaři.

Jan K. s rodinou

Opravdu perfektní poloha, úžasný výhled z postele na sjezdovku, skvělé zázemí (i v podzemí :o) ) a velmi vstřícný přístup majitelů. Děkujeme za příjemný zážitek! AH

Aleš Hrbek s rodinou

Krásná dovolená. Majitelé bezvadní. Chalupa SUPER. Určitě se vrátíme na lyžovačku i letní turistiku. Moc děkujeme za vše. K.P. Přelouč.

Katka Pardubská s přáteli