+420 605 264 029

Posilovna

Máte rádi posilovnu? U nás v jedné ze společných místností najdete posilovnu s běhacím pásem, veslařským trenažerem, římskou osou, posilovací lavicí a hrazdou. Dále je ve stejné místnosti možnost rozložit stůl na ping-pong nebo vytvořit malé hřiště na florbal.

Vinárna Vinárna Venkovní hřiště Venkovní hřiště

U nás můžete upustit páru i v posilovně

V suterénu chaty Bovida v Čenkovicích je jako další ze společných prostor nachystaná posilovna. Součástí posilovny jsou běhací pás, veslařský trenažér, římská osa, posilovací lavice a hrazda. Dále je ve stejné místnosti možnost rozložit stůl na ping-pong a nebo pro děti můžete vytvořit malé hřiště na florbal, fotbálek nebo jiná cvičení. Hřiště má rozměr 8 x 3,5 metrů a je vybaveno speciálním gumovým sportovním povrchem.  Zábava a vyžití pro dny s nepříznivým počasím tedy v naší chatě v Čenkovicích není žádný problém.

Už se vidíte na dovolené na naší chatě? Není nic jednoduššího, než poptat pronájem apartmánu a domluvit si termín.

Pronajměte si apartmán

Michaela Dvořáková

+420 605 264 029

bovida@bovida.cz
Posilovna Posilovna Posilovna Posilovna Posilovna
Posilovna Posilovna

Poptávka pronájmu apartmánů Zeptejte se na cokoliv nebo
rovnou poptejte pronájem

Zobrazit aktuální obsazenost chaty

*

Relaxujte a sportujte Nejsme obyčejná chata
v Čenkovicích

Vlastní parkování přímo
u chaty pro 11 automobilů

Sociální zařízení a kuchyňka
v každém apartmánu

Zrelaxujte v sauně, kině
nebo vinárně

Zasportujte si na venkovním
hřišti nebo v posilovně

Jak se vám u nás líbilo?

Krásná dovolená. Majitelé bezvadní. Chalupa SUPER. Určitě se vrátíme na lyžovačku i letní turistiku. Moc děkujeme za vše. K.P. Přelouč.

Katka Pardubská s přáteli

Perfektní vybavenost jak v apartmánech tak ve společných prostorách. Interiér chaty působí velmi příjemným dojmem, výborná volba co do výběru použitých materiálů, barev, tak i velmi kvalitním provedením. Jako velké + považujeme umístění chaty v těsné blízkosti sjezdovek, což ocenili zejména rodiče s malými lyžaři.

Jan K. s rodinou

Opravdu perfektní poloha, úžasný výhled z postele na sjezdovku, skvělé zázemí (i v podzemí :o) ) a velmi vstřícný přístup majitelů. Děkujeme za příjemný zážitek! AH

Aleš Hrbek s rodinou