+420 605 264 029

Apartmán 3 (pro 4-7 osob)

Naše chata má k dispozici 4 apartmány pro 4 až 7 osob. Plánujete rodinný výlet? Jste domluveni s přáteli na společné dovolené? Děti budou naši chatu milovat. Venkovní soukromé hřiště, vlastní kino a další společné prostory se postarají o zábavu.

Rovnou poptat pronájem apartmánu

Rodinný apartmán v Čenkovicích v Orlických horách

Apartmán pro 4 až 7 osob má rozlohu 34 m2. V apartmánu je vám k dispozici vlastní plně vybavená kuchyňka se sklokeramickou deskou se 2 plotnami, lednicí včetně mrazáku a rychlovarnou konvicí. Tento apartmán je situován na jih, má vlastní balkon s výhledem na sjezdovku.

V apartmánu máte samozřejmě k dispozici vlastní sociální zařízení s toaletou, umyvadlem a sprchovým koutem. V celé chatě není možné kouřit a bohužel si nemůžete s sebou přivést domácí mazlíčky.

V tomto apartmánu se nachází manželské lůžko a k tomu máte možnost rozložit pohovku pro 2 další osoby. V patře je poté k dispozici místo až pro 3 další osoby na velkých matracích.

Pro sportovní nadšence máme v naší chatě k dispozici saunu a posilovnu, v letních měsících pak osvětlené soukromé hřiště na fotbal nebo tenis. Také je k dispozici vinárna a kino přímo v chatě.

Sport a další aktivity v okolí

Během teplejších měsíců nabízí Čenkovice mnoho dalších sportovních aktivit. Na kole i pěšky se dostanete na zajímavá místa našeho okolí. Více najdete v našich výletech.

V zimních měsících je samozřejmostí lyžovačka doslova přímo před nosem. Sjezdovka totiž leží přímo přes ulici.

Apartmán 3 (pro 4-7 osob) Apartmán 3 (pro 4-7 osob) Apartmán 3 (pro 4-7 osob) Apartmán 3 (pro 4-7 osob) Apartmán 3 (pro 4-7 osob)
Apartmán 3 (pro 4-7 osob) Apartmán 3 (pro 4-7 osob) Apartmán 3 (pro 4-7 osob) Apartmán 3 (pro 4-7 osob) Apartmán 3 (pro 4-7 osob)
Apartmán 3 (pro 4-7 osob) Apartmán 3 (pro 4-7 osob) Apartmán 3 (pro 4-7 osob) Apartmán 3 (pro 4-7 osob) Apartmán 3 (pro 4-7 osob)
Apartmán 3 (pro 4-7 osob) Apartmán 3 (pro 4-7 osob) Apartmán 3 (pro 4-7 osob)

Poptávka pronájmu apartmánů Zeptejte se na cokoliv nebo
rovnou poptejte pronájem

Zobrazit aktuální obsazenost chaty

*

Relaxujte a sportujte Nejsme obyčejná chata
v Čenkovicích

Vlastní parkování zcela
zdarma
přímo u chaty
pro 15 automobilů

Sociální zařízení a plně
vybavená kuchyňka
v každém apartmánu

Zrelaxujte v sauně, kině
nebo vyhřívaném bazénu s protiproudem

Zasportujte si na venkovním
hřišti, lezecké stěně nebo v posilovně

Jak se vám u nás líbilo?

Krásná dovolená. Majitelé bezvadní. Chalupa SUPER. Určitě se vrátíme na lyžovačku i letní turistiku. Moc děkujeme za vše. K.P. Přelouč.

Katka Pardubská s přáteli

Perfektní vybavenost jak v apartmánech tak ve společných prostorách. Interiér chaty působí velmi příjemným dojmem, výborná volba co do výběru použitých materiálů, barev, tak i velmi kvalitním provedením. Jako velké + považujeme umístění chaty v těsné blízkosti sjezdovek, což ocenili zejména rodiče s malými lyžaři.

Jan K. s rodinou

Opravdu perfektní poloha, úžasný výhled z postele na sjezdovku, skvělé zázemí (i v podzemí :o) ) a velmi vstřícný přístup majitelů. Děkujeme za příjemný zážitek! AH

Aleš Hrbek s rodinou