+420 605 264 029

Venkovní hřiště

Užijte si venkovní hřiště s umělým povrchem a dopřejte si zápas ve volejbalu, nohejbalu nebo ve fotbálku. Hřiště je ohraničené vysokou sítí, takže nebudete stále běhat pro zahraný míč a užijete si naplno další z dostupných aktivit v naší chatě a jejím okolí.

Posilovna Posilovna Horolezecká stěna Horolezecká stěna

Líbilo by se vám mít k dispozici soukromé hřiště? U nás jej máte

Pro naše hosty jsme nechali vybudovat soukromé hřiště s umělým povrchem, které je ideální na volejbal, nohejbal nebo malý fotbal. Umělý povrch představuje umělá tráva nejnovější generace. K dispozici jsou taktéž branky s rozměrem 3 x 2 metry na fotbal i házenou. Rozměrově hřiště odpovídá standardům pro volejbal, nohejbal, ale je využívané pro tenis, kroket a další rodinné nebo skupinové aktivity. Hřiště je okolo ohraničené sítí vysokou 4 metry pro vaši bezpečnost a kvalitní herní zážitek - nebudete často běhat pro zakopnutý míč. Hřiště má vlastní osvětlení, často je tak využívané pro večerní aktivity a protažení sportovního dne. Hřiště je ideálním místem pro aktivitu více přítomných hostů a perfektně doplňuje množství aktivit, které na chatě a kolem ní můžete provozovat.

V blízkosti hřiště je i kryté hrací pískoviště pro nejmenší.

Zamluvte si termín pronájmu apartmánu a užijte si naplno všechny možnosti naší chaty v Čenkovicích v Orlických horách.

Pronajměte si apartmán

Michaela Dvořáková

+420 605 264 029

dvorakova@bovida.cz
Venkovní hřiště Venkovní hřiště Venkovní hřiště Venkovní hřiště Venkovní hřiště
Venkovní hřiště Venkovní hřiště

Poptávka pronájmu apartmánů Zeptejte se na cokoliv nebo
rovnou poptejte pronájem

Zobrazit aktuální obsazenost chaty

*

Relaxujte a sportujte Nejsme obyčejná chata
v Čenkovicích

Vlastní parkování zcela
zdarma
přímo u chaty
pro 15 automobilů

Sociální zařízení a plně
vybavená kuchyňka
v každém apartmánu

Zrelaxujte v sauně, kině
nebo vyhřívaném bazénu s protiproudem

Zasportujte si na venkovním
hřišti, lezecké stěně nebo v posilovně

Jak se vám u nás líbilo?

Perfektní vybavenost jak v apartmánech tak ve společných prostorách. Interiér chaty působí velmi příjemným dojmem, výborná volba co do výběru použitých materiálů, barev, tak i velmi kvalitním provedením. Jako velké + považujeme umístění chaty v těsné blízkosti sjezdovek, což ocenili zejména rodiče s malými lyžaři.

Jan K. s rodinou

Opravdu perfektní poloha, úžasný výhled z postele na sjezdovku, skvělé zázemí (i v podzemí :o) ) a velmi vstřícný přístup majitelů. Děkujeme za příjemný zážitek! AH

Aleš Hrbek s rodinou

Krásná dovolená. Majitelé bezvadní. Chalupa SUPER. Určitě se vrátíme na lyžovačku i letní turistiku. Moc děkujeme za vše. K.P. Přelouč.

Katka Pardubská s přáteli