+420 605 264 029

Apartmán 0(pro 2-4 osoby)

Apartmán s terasou a výhledem na svah nabízí veškeré vybavení pro pohodlný pobyt, včetně manželského lůžka, rozkládací pohovky, smart TV a vybavené kuchyňky. Pro relaxaci po aktivitách je k dispozici sauna, bazén s perličkovou lavicí a posilovna.

Rovnou poptat pronájem apartmánu

Romantický apartmán v Čenkovicích v Orlických horách

Apartmán 0 je jedním z našich dvou bezbariérových apartmánů s terasou a výhledem na svah.

Na 26m2 najdete vše, co potřebujete ke spokojenému pobytu. Apartmán 0 je vybaven manželským lůžkem a možností přistýlky pro dvě osoby na rozkládací pohovce.

V apartmánu je širokoúhlá smart TV s internetem, vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem a vybavená kuchyňka se základním nádobím, sklokeramickou deskou a rychlovarnou konvicí.

V koupelně je Vám k dispozici fén, ručníky a osušky pro saunování.

Apartmán je vybaven dvěma rekuperačními jednotkami. Bezplatné připojení k Wi-fi po celou dobu pronájmu.

Sportovně založené návštěvníky jistě potěší kvalitně vybavená posilovna nebo soukromé hřiště přímo u chaty. Po sportovním výkonu se pak můžete zrelaxovat v sauně nebo bazénu s perličkovou lavicí a protiproudem přímo v chatě.

Sport a další aktivity v okolí

Při pěkném počasí nabízí okolí chaty a potažmo celých Čenkovic i mimo zimní sezonu nespočet možností ke sportovním aktivitám. Jedná se o ideální místo pro pěší a cyklo turistiku. Více informací o možnostech najdete v našich výletech.

V zimním období je poté samozřejmostí perfektní lyžovačka přímo u chaty - sjezdovka s příslušnou lanovkou je doslova přes ulici.

Apartmán 0 (pro 2-4 osoby) Apartmán 0 (pro 2-4 osoby) Apartmán 0 (pro 2-4 osoby) Apartmán 0 (pro 2-4 osoby) Apartmán 0 (pro 2-4 osoby)
Apartmán 0 (pro 2-4 osoby) Apartmán 0 (pro 2-4 osoby) Apartmán 0 (pro 2-4 osoby) Apartmán 0 (pro 2-4 osoby) Apartmán 0 (pro 2-4 osoby)
Apartmán 0 (pro 2-4 osoby) Apartmán 0 (pro 2-4 osoby) Apartmán 0 (pro 2-4 osoby) Apartmán 0 (pro 2-4 osoby) Apartmán 0 (pro 2-4 osoby)
Apartmán 0 (pro 2-4 osoby) Apartmán 0 (pro 2-4 osoby)

Poptávka pronájmu apartmánů Zeptejte se na cokoliv nebo
rovnou poptejte pronájem

Zobrazit aktuální obsazenost chaty

*

Relaxujte a sportujte Nejsme obyčejná chata
v Čenkovicích

Vlastní parkování zcela
zdarma
přímo u chaty
pro 15 automobilů

Sociální zařízení a plně
vybavená kuchyňka
v každém apartmánu

Zrelaxujte v sauně, kině
nebo vyhřívaném bazénu s protiproudem

Zasportujte si na venkovním
hřišti, lezecké stěně nebo v posilovně

Jak se vám u nás líbilo?

Opravdu perfektní poloha, úžasný výhled z postele na sjezdovku, skvělé zázemí (i v podzemí :o) ) a velmi vstřícný přístup majitelů. Děkujeme za příjemný zážitek! AH

Aleš Hrbek s rodinou

Perfektní vybavenost jak v apartmánech tak ve společných prostorách. Interiér chaty působí velmi příjemným dojmem, výborná volba co do výběru použitých materiálů, barev, tak i velmi kvalitním provedením. Jako velké + považujeme umístění chaty v těsné blízkosti sjezdovek, což ocenili zejména rodiče s malými lyžaři.

Jan K. s rodinou

Krásná dovolená. Majitelé bezvadní. Chalupa SUPER. Určitě se vrátíme na lyžovačku i letní turistiku. Moc děkujeme za vše. K.P. Přelouč.

Katka Pardubská s přáteli