+420 605 264 029

Apartmán 2 (pro 4-7 osob)

Naše chata má k dispozici 4 apartmány pro 4 až 7 osob. Plánujete rodinný výlet? Jste domluveni s přáteli na společné dovolené? Děti budou naši chatu milovat. Venkovní soukromé hřiště, vlastní kino a další společné prostory se postarají o zábavu.

Rovnou poptat pronájem apartmánu

Rodinný apartmán v Čenkovicích v Orlických horách

Apartmán s rozlohou 34m2 se nachází v klidné severní části chaty. Pro vaši potřebu je zde plně vybavená kuchyňka s varnou deskou i rychlovarnou konvicí, pro uložení vašich potravin je zde lednice s mrazákem. Součástí apartmánu je vlastní sociální zařízení s toaletou, sprchovým koutem a umyvadlem.

V celé chatě platí zákaz kouření a bohužel domácí mazlíčci nejsou povoleni.

V tomto apartmánu je manželská postel a rozkládací pohovka pro další dvě osoby. V patře se navíc pohodlně vyspí další tři osoby na velkých matracích.

Všem našim hostům je k dispozici sauna a posilovna, v letních měsících soukromé venkovní hřiště s osvětlením. Odpočívat pak můžete ve vinárně nebo v kině přímo v chatě.

Sport a další aktivity v okolí

Naše chata se nachází přímo pod sjezdovkou, v zimních měsících je tedy samozřejmostí lyžování přímo v areálu Čenkovice.

Během dalších ročních období je zde mnoho aktivit nejen v Čenkovicích, ale i v přilehlých oblastech – pěší i cyklistické výlety najdete v sekci Výlety do okolí Čenkovic.

 

Apartmán 2 (pro 4-7 osob) Apartmán 2 (pro 4-7 osob) Apartmán 2 (pro 4-7 osob) Apartmán 2 (pro 4-7 osob) Apartmán 2 (pro 4-7 osob)
Apartmán 2 (pro 4-7 osob) Apartmán 2 (pro 4-7 osob) Apartmán 2 (pro 4-7 osob) Apartmán 2 (pro 4-7 osob) Apartmán 2 (pro 4-7 osob)
Apartmán 2 (pro 4-7 osob) Apartmán 2 (pro 4-7 osob) Apartmán 2 (pro 4-7 osob) Apartmán 2 (pro 4-7 osob) Apartmán 2 (pro 4-7 osob)
Apartmán 2 (pro 4-7 osob) Apartmán 2 (pro 4-7 osob) Apartmán 2 (pro 4-7 osob)

Poptávka pronájmu apartmánů Zeptejte se na cokoliv nebo
rovnou poptejte pronájem

Zobrazit aktuální obsazenost chaty

*

Relaxujte a sportujte Nejsme obyčejná chata
v Čenkovicích

Vlastní parkování zcela
zdarma
přímo u chaty
pro 15 automobilů

Sociální zařízení a plně
vybavená kuchyňka
v každém apartmánu

Zrelaxujte v sauně, kině
nebo vyhřívaném bazénu s protiproudem

Zasportujte si na venkovním
hřišti, lezecké stěně nebo v posilovně

Jak se vám u nás líbilo?

Krásná dovolená. Majitelé bezvadní. Chalupa SUPER. Určitě se vrátíme na lyžovačku i letní turistiku. Moc děkujeme za vše. K.P. Přelouč.

Katka Pardubská s přáteli

Perfektní vybavenost jak v apartmánech tak ve společných prostorách. Interiér chaty působí velmi příjemným dojmem, výborná volba co do výběru použitých materiálů, barev, tak i velmi kvalitním provedením. Jako velké + považujeme umístění chaty v těsné blízkosti sjezdovek, což ocenili zejména rodiče s malými lyžaři.

Jan K. s rodinou

Opravdu perfektní poloha, úžasný výhled z postele na sjezdovku, skvělé zázemí (i v podzemí :o) ) a velmi vstřícný přístup majitelů. Děkujeme za příjemný zážitek! AH

Aleš Hrbek s rodinou