+420 605 264 029

Středisko Čenkovice v Orlických horách

Základní informace

Chata Bovida se nachází v nadmořské výšce 750 m n. m. a nachází se přímo na úpatí Třebovské sjezdovky z čenkovické strany Skiareálu Buková hora. Buková hora a tedy i vrchní stanice lanovek se nachází v nadmořské výšce 958 m n. m.

Celý skiareál Buková hora tvoří ze dvou stran Bukové hory dvě lanovky a několik dalších lyžařských vleků. Celková délka 6 sjezdovek na společný skipas dosahuje 8000 m. Aktuální informace o zimním i letním provozu střediska na adrese: www.skibukovka.cz. Třebovská sjezdovka se nachází sotva přes ulici od naší chaty Bovida. K dispozici jsou dle sněhových podmínek rovněž desítky kilometrů upravených tratí pro běžecké lyžování.

V letním období je vyžití v areálu především pro aktivní dovolenou - možnost rozsáhlých cyklovýletů, pěší turistiky a dalších aktivit. Tipy na výlety najdete na vlastní stránce. Přímo v Čenkovicích najdete v dosahu chaty antukové hřiště, minigolf a hřiště pro beach volejbal (100 m). Nejbližší možnost koupání je v přírodním koupališti v Jablonném nad Orlicí (10 km) a ve vodní nádrži Pastviny (24 km).

Stravování v Čenkovicích

Pro semináře a soustředění na požádání zajistíme stravování díky naší spolupráci s cateringovou firmou přímo v chatě Bovida. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Dále jsou k dispozici restaurace U vleku (50 m), případně jídelna (100 m) nebo restaurace Pod sjezdovkou (200 m). Restaurace, bufety a bary najdete i přímo na některých sjezdovkách. Restaurace disponují jak fast-food nabídkou, tak českými jídly jako je rajská omáčka, svíčková, ale i slovenské halušky a další.

Poptávka pronájmu apartmánů Zeptejte se na cokoliv nebo
rovnou poptejte pronájem

Zobrazit aktuální obsazenost chaty

*

Relaxujte a sportujte Nejsme obyčejná chata
v Čenkovicích

Vlastní parkování zcela
zdarma
přímo u chaty
pro 15 automobilů

Sociální zařízení a plně
vybavená kuchyňka
v každém apartmánu

Zrelaxujte v sauně, kině
nebo vyhřívaném bazénu s protiproudem

Zasportujte si na venkovním
hřišti, lezecké stěně nebo v posilovně

Jak se vám u nás líbilo?

Krásná dovolená. Majitelé bezvadní. Chalupa SUPER. Určitě se vrátíme na lyžovačku i letní turistiku. Moc děkujeme za vše. K.P. Přelouč.

Katka Pardubská s přáteli

Perfektní vybavenost jak v apartmánech tak ve společných prostorách. Interiér chaty působí velmi příjemným dojmem, výborná volba co do výběru použitých materiálů, barev, tak i velmi kvalitním provedením. Jako velké + považujeme umístění chaty v těsné blízkosti sjezdovek, což ocenili zejména rodiče s malými lyžaři.

Jan K. s rodinou

Opravdu perfektní poloha, úžasný výhled z postele na sjezdovku, skvělé zázemí (i v podzemí :o) ) a velmi vstřícný přístup majitelů. Děkujeme za příjemný zážitek! AH

Aleš Hrbek s rodinou