+420 605 264 029

Sauna

Sauna je jediný společný prostor, který vás bude stát drobný poplatek navíc. Vejde se do ní až 5 osob, je klasického typu a je k dispozici včetně sprchy a vědra na ochlazení těla. Využijte tuto jedinečnou možnost a prohřejte se třeba po dni stráveném na sjezdovkách v areálu.

Společenská místnost Společenská místnost Kino Kino

Součástí společných prostor naší chaty je i sauna

Ať už jste fanouškem saunování a saunu navštěvujete pravidelně nebo jste zatím o návštěvě sauny jen přemýšleli, máme pro vás dobré zprávy. Součástí naší chaty je sauna pro 5 - 7 osob. Saunování má blahodárné účinky na náš organismus, zlepšuje stav krevního oběhu, zlepšuje pleť a v neposlední řadě prohřeje tělo po náročném dnu na sjezdovkách v Čenkovicích. Vždyť ta nejbližší ze sjezdovek se nachází přes ulici přímo naproti naší chatě.

Sauna je jako jediný společný prostor chaty za příplatek:

Dospělý: 100 Kč
Dítě: 50 Kč

V ceně poplatku je osuška.

Ještě váháte nad dovolenou v Orlických horách? Objednejte si u nás ubytování a využijte všech výhod ubytování v chatě Bovida v Čenkovicích.

Poptejte u nás ubytování

Michaela Dvořáková

+420 605 264 029

bovida@bovida.cz
Sauna Sauna Sauna Sauna Sauna
Sauna Sauna Sauna

Poptávka ubytování Zeptejte se na cokoliv nebo
rovnou poptejte ubytování

Zobrazit aktuální obsazenost chaty

*

Relaxujte a sportujte Nejsme obyčejná chata
v Čenkovicích

Vlastní parkování přímo
u chaty pro 11 automobilů

Sociální zařízení a kuchyňka
v každém apartmánu

Zrelaxujte v sauně, kině
nebo vinárně

Zasportujte si na venkovním
hřišti nebo v posilovně

Jak se vám u nás líbilo?

Krásná dovolená. Majitelé bezvadní. Chalupa SUPER. Určitě se vrátíme na lyžovačku i letní turistiku. Moc děkujeme za vše. K.P. Přelouč.

Katka Pardubská s přáteli

Opravdu perfektní poloha, úžasný výhled z postele na sjezdovku, skvělé zázemí (i v podzemí :o) ) a velmi vstřícný přístup majitelů. Děkujeme za příjemný zážitek! AH

Aleš Hrbek s rodinou

Perfektní vybavenost jak v apartmánech tak ve společných prostorách. Interiér chaty působí velmi příjemným dojmem, výborná volba co do výběru použitých materiálů, barev, tak i velmi kvalitním provedením. Jako velké + považujeme umístění chaty v těsné blízkosti sjezdovek, což ocenili zejména rodiče s malými lyžaři.

Jan K. s rodinou