+420 605 264 029

Vinárna

K dispozici je našim ubytovaným hostům vinárna s posezením včetně venkovního stolu s lavicí. V nabídce hosté najdou jak bílá tak červená vína různých odrůd, která si mohou vychutnat buď přímo ve vinárně nebo samozřejmě přímo v apartmánu nebo společenské místnosti.

Kino Kino Posilovna Posilovna

Místo pro večerní posezení? Soukromá vinárna přímo v chatě.

Jste s partnerem nebo partnerkou milovníky vína? Červené? Bílé? V naší soukromé vinárně pro ubytované hosty najdete kvalitní italská vína Le Favole několika odrůd. Vychutnat si je můžete přímo uvnitř vinárny, kde je pro tento účel nachystáno posezení. To nabízí možnost vinárnu využít jako další společenskou místnost. K dispozici je i lednička, vinotéka a dřez. Na vinárnu přímo navazuje venkovní posezení s výhledem na potok a venkovní hřiště. Máte naplánované společné grilování nebo venkovní posezení s přáteli? I to je jistě příležitost, jak si vychutnat sklenku vína.

Vinárnu lze použít i pro oslavu nebo uzavřenou společnost.

Ještě váháte? Zarezervujte si ubytování v naší chatě včas.

Poptejte u nás ubytování

Michaela Dvořáková

+420 605 264 029

bovida@bovida.cz
Vinárna Vinárna Vinárna Vinárna Vinárna
Vinárna

Poptávka ubytování Zeptejte se na cokoliv nebo
rovnou poptejte ubytování

Zobrazit aktuální obsazenost chaty

*

Relaxujte a sportujte Nejsme obyčejná chata
v Čenkovicích

Vlastní parkování přímo
u chaty pro 11 automobilů

Sociální zařízení a kuchyňka
v každém apartmánu

Zrelaxujte v sauně, kině
nebo vinárně

Zasportujte si na venkovním
hřišti nebo v posilovně

Jak se vám u nás líbilo?

Opravdu perfektní poloha, úžasný výhled z postele na sjezdovku, skvělé zázemí (i v podzemí :o) ) a velmi vstřícný přístup majitelů. Děkujeme za příjemný zážitek! AH

Aleš Hrbek s rodinou

Krásná dovolená. Majitelé bezvadní. Chalupa SUPER. Určitě se vrátíme na lyžovačku i letní turistiku. Moc děkujeme za vše. K.P. Přelouč.

Katka Pardubská s přáteli

Perfektní vybavenost jak v apartmánech tak ve společných prostorách. Interiér chaty působí velmi příjemným dojmem, výborná volba co do výběru použitých materiálů, barev, tak i velmi kvalitním provedením. Jako velké + považujeme umístění chaty v těsné blízkosti sjezdovek, což ocenili zejména rodiče s malými lyžaři.

Jan K. s rodinou