+420 605 264 029

Vinárna

Návštěvníci naší chaty mají k dispozici další společenskou místnost ve stylu vinárny, s možností vyjít ven na terasu a užít si kryté posezení s výhledem na ohniště nad potokem, venkovní hřiště a dětskou zónu s domem ve stromech, pískovištěm a sítí nad vodou.

Kino Kino Posilovna Posilovna

Společný prostor ve stylu vinárny

Společenská místnost ve stylu vinárny s východem na hlavní terasu je ideálním zázemím pro posezení u sklenky vína nebo piva. Vinárna má kapacitu až 12 osob a můžete ji bez ostychu využít třeba jako základnu k venkovnímu grilování. K dispozici zde máte lednici, chlazenou vinotéku, dřez a otevřené niky na uložení lahví vína.

Z krytého venkovního posezení si můžete užívat výhled na venkovní hřiště, dětskou zónu nebo ohniště s možností relaxace v síti přímo nad hučící vodou z potoka.

Ještě váháte? Zarezervujte si pronájem apartmánu v naší chatě včas.

Pronajměte si apartmán

Michaela Dvořáková

+420 605 264 029

dvorakova@bovida.cz
Vinárna Vinárna Vinárna Vinárna Vinárna

Poptávka pronájmu apartmánů Zeptejte se na cokoliv nebo
rovnou poptejte pronájem

Zobrazit aktuální obsazenost chaty

*

Relaxujte a sportujte Nejsme obyčejná chata
v Čenkovicích

Vlastní parkování zcela
zdarma
přímo u chaty
pro 15 automobilů

Sociální zařízení a plně
vybavená kuchyňka
v každém apartmánu

Zrelaxujte v sauně, kině
nebo vyhřívaném bazénu s protiproudem

Zasportujte si na venkovním
hřišti, lezecké stěně nebo v posilovně

Jak se vám u nás líbilo?

Opravdu perfektní poloha, úžasný výhled z postele na sjezdovku, skvělé zázemí (i v podzemí :o) ) a velmi vstřícný přístup majitelů. Děkujeme za příjemný zážitek! AH

Aleš Hrbek s rodinou

Krásná dovolená. Majitelé bezvadní. Chalupa SUPER. Určitě se vrátíme na lyžovačku i letní turistiku. Moc děkujeme za vše. K.P. Přelouč.

Katka Pardubská s přáteli

Perfektní vybavenost jak v apartmánech tak ve společných prostorách. Interiér chaty působí velmi příjemným dojmem, výborná volba co do výběru použitých materiálů, barev, tak i velmi kvalitním provedením. Jako velké + považujeme umístění chaty v těsné blízkosti sjezdovek, což ocenili zejména rodiče s malými lyžaři.

Jan K. s rodinou